Stabilní verze

Základní balík

Aktuální verze: 2.2.8

Od verze 1.4 distribujeme základní balík, plnou verzi CMS Made Simple a spoustu jazykových balíků. Také je možnost si stáhnout checksum soubory, pomocí kterých si můžete zkontrolovat integritu systému. Všechny soubory můžete stáhnout na stránce s vydanými soubory. Užijte si CMS Made Simple.

Soubory s překlady

Zde naleznete překlady přes 20ti jazyků. Tyto soubory stáhnětě a nahrajte přímo do instalace CMSMS.

Jak na soubory:

CMS Made Simple od verze 1.4 má plnou verzi, základní a několik jazykových balíků. Pokud instalujete nové CMS Made Simple, tak by jste si měli stáhnout základní balík a jazykové balíky, které potřebujete. Pokud upgraduje již existující verzi CMS Made Simple, měli by jste si stháhnout plnou verzi (full package).

Od tohoto bodu nadále jsou instrukce stejné jako u přechozích verzí. Stáhněte si vybraný(é) balík(y), rozbalte je na lokálním počítači a poté je nahrajte na webový server. Pro instalaci nasměrujte Váš prohlížeč na http://vasedome.cz/cesta_k_cmsms/install a pro upgrade http://vasedome.cz/cesta_k_cmsms/install/upgrade.php

Moduly, Tagy and Témata

Moduly a Tagy se dají nalézt ve Forge.

Některá témata a Admin témata se dají najít na Stránce s tématy.

Subverze

Pokud chcete můžete si stáhnout poslední svn verzi ze Subverze CMS. Můžete to udělat pomocí následujícího příkazu ze shellu:

svn co http://svn.cmsmadesimple.org/svn/cmsmadesimple/trunk

SVN verze se často updatuje, proto mějte na paměti, že kód se může často měnit a proto při používání této verze můžete přijít o data.

Zdroj SVN si můžete projít také zde.